• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7298430
להצעה משתלמת
שלח פרטים
English French Russian
מידרג9.51

שירותים

כל רוכש דירה בישראל חולם על הרגע שבו יקבל מפתח וייכנס לבית החדש שלו. שנים רבות של מאמץ, תכנון, חשיבה, זמן וכסף מתנקזות לרגע מרגש אחד - אבל - וזה "אבל גדול" - רוכשים רבים לא מתעמקים ברמת המוכנות של הנכס לפני שהם נכנסים אליו. נכנסים לבית חדש? חובה עליכם להזמין איש מקצוע מנוסה שייתן לכם את ה"אוקיי" הדרוש מבחינתכם. אישור מהקבלן או טופס מהעירייה הם לא תחליף לביצוע ביקורת מבנה חיצונית, הזמנת בדק בית וקבלת חוות דעת הנדסיות.

אצלנו באתר תוכלו להזמין שלל שירותים לבדיקת נכס, טרם הרכישה, לפני כניסה לבית ובכל שלב שתצטרכו. ניר גורוביץ' וידר מציע ביצוע בדק בית מקיף, זיהוי כל הליקויים הקיימים במבנה ובתשתיות המבנה, הפקת חוות דעת הנדסיות הכוללות את רשימת הליקויים והתיקונים הנדרשים, חוות דעת כללית אודות הנכס וזווית מקצועית שתשמש עבורכם כאסמכתא משפטית במקרה הצורך.

חשוב להפנים כי חוות דעת הנדסית וביצוע בדק בית על ידי מומחה זוכים להערכה ואמון מצד בית המשפט, שכן המומחה מספק לבית המשפט חוות דעת מקצועית בהתאם לתיק הרלוונטי ובנוסף מוכיח כי בעצם הבדיקה היא התחייבות מצד הלקוח לקבלת אישור חיצוני לעמידות הנכס בתקנים השונים. זיהוי ליקויי בניה

כחלק מביצוע בדק בית מקיף והפקת חוות דעת הנדסיות, תקבלו מפרט מסודר על שלל ליקויי בניה בבית דוגמת - ליקויי רטיבות, ליקויים באינסטלציה, ליקויים בריצוף, איטום ובחיפויי קירות. חשוב לציין כי מעבר של בודק חיצוני הוא זכות טריוויאלית של רוכשי בתים בישראל. בחוק הוא מוגדר כ"תקופת הבדק", לפיה הקבלן אחראי לטיפול בליקויים שיתגלו. רק בדיקת מומחה תסייע לכם לזהות את כל הפגמים הקיימים.

במקביל, החברה מציעה שירותים שונים דוגמת שירותי ייעוץ ופיקוח עסקי, כלומר ליווי הנדסי לעבודות בנייה קיימות. כאן הכוונה היא בעיקר לעבודות פיקוח בבניית בתים פרטיים וביצוע תוכנית תמ"א 38. במסגרת הפיקוח, חברת ניר גורוביץ' וידר מספקת בין היתר בדיקה של התאמה בין תכנון המבנה לביצוע, קיום ישיבות תקופתיות בין מזמין השירות, הקבלן והאדריכל ועדכון הקבלן והמזמין לביצוע ביקורות ובדיקות נוספות.

קראו עוד: חוות דעת הנדסיות
קראו עוד: ליקויי בניה

ליצירת קשר והשארת פרטים