• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7298430
להצעה משתלמת
שלח פרטים
English French Russian
מידרג9.50
מאמרים

ייעוץ הנדסי

חזרה למאמרים

ייעוץ הנדסי הינו מונח כללי ורחב, כל שכן בתחום הבניין. במסגרת העסק ניתן ייעוץ הנוגע בפרט לליקויי בניה, סוגיות הנוגעות לבעיות מתמשכות בדירות ונכסים שאינן באות על מקומם במהלך השנים. בנוסף, הנני בודק היעדר התאמות בתכניות בניין, התאמות למפרטים, הוצאת מפרטים וכתבי כמויות. ייעוץ הנדסי

האם יש צורך בקבלת ייעוץ הנדסי?

עולם הבנייה הינו רחב במיוחד ומכיל פרטים רבים, חלקם מורכבים יותר וחלקם פחות. הייעוץ ההנדסי הינו כלי שרת בידי אנשים המבינים כי בתחומים בהם אין להם ידע, ניסיון ומקצועיות, רצוי ואף נדרש לרתום אליך איש מקצוע המלווה אותך במהלך הבנייה או השיפוץ ואשר משמש עבורך כמתורגמן לבעיות ההנדסיות הקשורות לפרויקט.

סטטוס הייעוץ ההנדסי בבתי משפט

בפן המשפטי, הנני מלווה דיירים בבתי משפט, מסייע ומשמש כעד מומחה לטובת הבהרות הנדרשות במסגרת חוות דעת הנדסית אותן אני נותן ו/או סוגיות להן נדרש פתרון והסבר נוסף. הליווי ניתן בכל אחת ממסגרות בתי המשפט, במהלך הדיונים, ישיבות מהו"ת, בוררות וגישור. דיירים רבים, מוצאים עצמם לא מעט תחת אש צולבת בנושאים לא להם ואלו במקרים בהם הינם מיוצגים הם מקבלים רוח גבית לטענותיהם הן בפאן ההנדסי והן בפאן האישי.

קבלת ייעוץ הנדסי ממומחה בתחום היא פעולה מתבקשת. הסיבה ברורה - אתם רוצים לקבל את כל המידע האמין ביותר בנוגע לנכס שלהם מצד שלישי, שאינו מעורב. כשמדובר בבית שלכם, בנכס הפרטי שלכם, יש לדחוק לצד כל אי נעימות שהיא או חוסר הבנה כלשהו. צרו איתי קשר עוד היום לקבלת הסבר קצרצר על שירותי הייעוץ ההנדסי שאני מספק. אם תרצו, נוכל לתאם מיידית לוח זמנים לביצוע ביקורת מבנים בנכס והפקת חוות דעת הנדסית.

ליצירת קשר והשארת פרטים