• ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-7298430
להצעה משתלמת
שלח פרטים
English French Russian
מידרג9.50

קניית דירה חדשה מקבלן

רכישת דירה חדשה זוהי עסקה מורכבת אשר יש לשים לב היטב לכל פרטיה בטרם סוגרים אותה. במידה ואתם מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, חשוב מאוד להיזהר בתהליך כולו ולקנות את הדירה רק לאחר שווידאתם כראוי מה מגיע לכם והאם הכל תקין במסגרת החוזה עליו אתם חותמים מול הקבלן. אם שאלתם את עצמכם לא פעם איך לקנות דירה חדשה מקבלן בצורה הזהירה, הבטוחה והטובה ביותר, כדאי שתקראו את הדברים הבאים.

לקנות דירה בפרויקט בנייה של קבלן

דירה חדשה מקבלןכיום, ישנם לא מעט קבלני דירות אשר מציעים דירות חדשות למכירה בפרויקטים חדשים בערים שונות ברחבי הארץ. הדירות המוצעות הן דירות הממוקמות לרוב באזורים טובים בבניני מגורים או כבתים פרטיים. כאשר מגיעים אל קבלן בכדי לרכוש דירה חדשה בפרויקט בנייה בעיר כלשהי יש לשים לב היטב לכמה דברים: ראשית כל, קבלנים רבים מעוניינים לחתום על זיכרון דברים ראשוני כבר באתר המכירות. זיכרון הדברים לרוב ידרוש סכום התחלתי כלשהו שתהיו צריכים לשלם לקבלן. חשוב מאוד לבדוק האם ישנה אלטרנטיבה לשינוי דעתכם בקשר לקניית הדריה מהקבלן ומה האופציות העומדות בפניכם בנוגע לקבלת הכסף במידה ותתחרטו. חשוב מאוד לבדוק האם קבלן זכאי לבנות על הקרקע והאם על הקרקע אשר עליה בנויה הדירה, אין שום עיקולים או צווי מניעה כלשהם אשר יסבו לכם עגמת נפש רבה במידה ותגלו זאת רק לאחר שתסגרו את החוזה ואת העסקה עם הקבלן. כמו כן, חשוב לבדוק שישנו בנק מלווה לקבלן אשר בו ניתן להפקיד את הכסף אשר אתם משלמים לו ושאין צורך להפקיד את הכסף בחשבונו הישיר של הקבלן או של אדם שקשור אליו באופן כלשהו.

על מה עוד חשוב לשים דגש ולמה צריך לשים לב

מלבד הדברים שהוזכרו לעיל, יש לסגור עם הקבלן את הסדר התשלומים. משמע: כמה תשלמו לקבלן בכל שלב ושלב מהבנייה. עדיף לשלם כמה שפחות בטרם אתם מקבלים את מפתחות הדירה. כמובן שמלבד זה, יש לתת את הדעת על המפרט הטכני אשר מפרט לכם את כל מה שתקבלו מהקבלן בדירתכם. שימו לב שלעיתים ניתן לבקש מהקבלן להוסיף דברים נוספים בדירה כגון: שיפוץ מטבח א כל דבר אחר שנראה לכם רלוונטי בדירה. חשוב לזכור שמעבר לתשלום על הדירה תאלצו לשלם גם מס רכישה, מס לעורך הדין של הקבלן, עבור חיבור הדירה למים, גז וחשמל, עבור שיפוץ או שינוי הדירה כרצונכם ועוד.

תהליך רכישת דירה חדשה מקבן הוא תהליך לא פשוט ולכן, בכדי לשמור על זכויותיך בכל התהליך ובכדי לוודא כי תקבל תמורה הולמת לכספך, תוכל להתייעץ בכל התהליך עם עורך די הבקיא בתחום שיסייע לך לחתום על זיכרון הדברים והחוזה רק לאחר שווידאת שהכל בסדר עם הדירה והקרקע עליה היא נבנית וכי העסקה הוגנת ובטוחה.

ליצירת קשר והשארת פרטים